top of page
logo-fusion3.png

רמי לוי השיק ארנק דיגיטלי; יאפשר תשלומים בסניפים ובאתר

אפריל, 2021

הארנק מאפשר תשלום מהנייד, ובאפליקציה מוצעות הנחות והטבות לצרכנים בהמשך, ברמי לוי יציעו מסגרות אשראי, תשלומים ושירותים נוספים, כולל הלוואות הארנק הדיגיטלי מבוסס על תשתית הפינטק של חברת SWIICH. בהמשך, השימוש צפוי להתרחב לחברות-הבנות של הקבוצה קופיקס וגוד פארם, ולאחר מכן לבתי עסק רבים נוספים

הארנק מבית רמי לוי מבוסס על תשתית FUSION, תשתית להקמה וניהול ארנקים דיגיטליים של SWIICH וכן מחובר ומשתמש בתשתית התשלומים המיידים של SWIICH בכדי לאפשר תשלומים בקופות הסניפים, באתר הקניות באינטרנט ובאפליקצית הקניות של רמי לוי בנייד. כמו כן תספק לארנק פלטפורמת SWIICH מגוון שירותים פיננסיים, מהם יוכלו להינות משתמשי הארנק, לקוחות קבוצת רמי לוי וכל חברות הבנות.

אחרי שופרסל מגיע תורו של רמי לוי, שישיק בחודשים הקרובים ארנק דיגיטלי משלו, וכבר נמצא בפיילוט, שאמור להסתיים ברבעון הקרוב

רשת רמי לוי שיווק השקמה משיקה ארנק דיגיטלי המבוסס על תשתית הפינטק של חברת סוויץ' Swiich אשר בשליטת החברה (86%). הארנק יוכל לשמש את לקוחות הרשת לתשלום בסניפים ובאתר האונליין. בהמשך, השימוש צפוי להתרחב לחברות-הבנות של הקבוצה קופיקס וגוד פארם, ולאחר מכן לבתי עסק רבים נוספים. הארנק יאפשר גם תשלומים למוסדות ושירותים שונים, כמו למשל תשלומי חשבונות בית לרשויות מקומיות ומוסדות. הארנק הדיגיטלי יאפשר גם חלוקת עסקה לתשלומים בכל הערוצים שבהם ניתן לשלם עם הארנק.

רמי לוי השיק ארנק דיגיטלי; יאפשר תשלומים בסניפים ובאתר

הארנק הדיגיטלי מבוסס על תשתית הפינטק של חברת סוויץ', שבשליטת הרשת. בהמשך, השימוש צפוי להתרחב לחברות-הבנות של הקבוצה קופיקס וגוד פארם, ולאחר מכן לבתי עסק רבים נוספים

כלכליסט

עדיין בלי הצמדת הטלפון לקופה: ארנק דיגיטלי ברמי לוי

לוי הוא הראשון שהשיק את השירות מבין רשתות השיווק. הארנק, שיאפשר תשלומים דרך הטלפון הנייד, זמין כרגע לשימוש ברשת רמי לוי שיווק השקמה בלבד. כרגע גם לא ניתן לשלם באמצעות הצמדת הטלפון לקופה, אלא יש לתת מספר טלפון לקופאי

Ynet

הפיילוט הושלם: רמי לוי משיק את הארנק הדיגיטלי של הרשת

הלקוחות יוכלו בשלב זה להשתמש באפליקציה ברשת הקמעונאות ובהמשך בחברות נוספות של הקבוצה כמו גוד פארם וקופיקס, ולפי הרשת אף ניתן יהיה לבצע באמצעותה תשלומים לרשויות המקומיות. יצוין כי לא מדובר באפליקציה התומכת בתשלום ללא מגע

​BizPortal

Rami Levy Wallet.png

רמי לוי משיק ארנק דיגיטלי: "כשהרגולציה תאשר נהיה בנק דיגיטלי"

הארנק מאפשר תשלום מהנייד, ובאפליקציה מוצעות הנחות והטבות לצרכנים • בהמשך, ברמי לוי יציעו מסגרות אשראי, תשלומים ושירותים נוספים, כולל הלוואות • התשתית הטכנולוגית היא של חברת Swiich, שרמי לוי מחזיק בה 84%

גלובס

לא רק סופרמרקטים, פארם ומטוסים: רמי לוי השיקה ארנק דיגיטלי

בשונה מארנקים אחרים, הוא פועל בעיקר בחנויות הרשת ובעתיד יאפשר גם מסגרת אשראי נוספת והלוואות ■ ברמי לוי לא חושבים שישראלים יאמצו את אפל פיי: "גם פייפאל הוא אמצעי תשלום עולמי, אבל אנשים לא משלמים איתו בסופר"

The Marker

הנמר בהשקת הארנק הדיגיטלי של רמי לוי

פלי הנמר יצא לעמוד מקרוב על הארנק הדיגיטלי הראשון של רשת קמעונאית בישראל, שיאפשר למשתמשים תשלומים באמצעות כל כרטיס אשראי וכן פריסת תשלומים.

מי לוי השיק היום (ב') את הארנק הדיגיטלי של הרשת שלו, רמי לוי שיווק השקמה, באירוע שהתקיים במרלוג שלה באזור התעשייה של מודיעין. הארנק הושק אחרי פיילוט שהחברה ערכה.

​אנשים ומחשבים

רמי לוי משיק תשלום בארנק דיגיטלי

logo-fusion3.png

ינואר, 2021

SWIICH שמחה להכריז על השקת הארנק הדיגיטלי הראשון באמצעות פלטפורמת FUSION המאפשרת לעסקים הקמה וניהול של אנרקים דיגיטליים ממותגים ומתאמים אישית בהתאם לאופי פעילותם וקהלי היעד. פלטפורמת FUSION המחוברת לקופות, לאתרי האינטרנט ולאפליקציות הקניות בבתי העסק, מאפשרת תשלום דיגטלי בכל מקום בו הצרכן פוגש את בית העסק. FUSION מציעה מגוון גדול של שירותי ערך-מוסף ומאפשרת השקה מהירה.

אחרי שופרסל מגיע תורו של רמי לוי, שישיק בחודשים הקרובים ארנק דיגיטלי משלו, וכבר נמצא בפיילוט, שאמור להסתיים ברבעון הקרוב

קבוצת רמי לוי מקיימת בימים אלה פיילוט לעובדים לארנק הדיגיטלי, שצפוי לצאת לדרך כבר ברבעון הנוכחי, ושיהיה יותר מ"ארנק" פשוט ויכלול שירותים פיננסיים נוספים, ובראשם מתן אשראי, שיינתנו ללקוחותיה ברשתות הקבוצה, כולל קופיקס וגוד פארם, למשל.

גלובס

2021-02-01_16-31-08.png

רמי לוי יאפשר תשלום בארנק דיגיטלי

רמי לוי משיק ארנק דיגיטלי שיאפשר תשלום באמצעות הסלולר בכל חברות הקבוצה - הסופרמרקטים, קופיקס ולוי תקשורת. בעתיד יש כוונה להשתמש בו בבתי עסק נוספים.

התשלום באמצעות הסלולר יחויב דרך כרטיס האשראי של הלקוח: לקוחות כרטיס האשראי של רמי לוי (בשותפות עם ישראכרט) שישתמשו באפליקציה ייהנו מהטבות נוספות. הארנק של לוי לא יהיה ניתן לטעינה, והוא יתאפשר על ידי הורדה לסלולר של אפליקציה ייעודית שפותחה בחברה-בת של רמי לוי ושמה "סוויץ' מערכות ליבה"

לוי הוא הראשון שמשיק ארנק כזה.

ynet

9784370_0_51_1300_732_0_x-large.jpg

"הארנק הוא פלטפורמה שנציע לאחרים. אנחנו לא מתחתנים עם אף אחד. כל בנק שירצה לשתף פעולה יוכל לקבל גישה למאגר הלקוחות שלנו ולהציג את מוצריו. כמו שבמדף בסופר אנחנו מציעים מוצרים של ספקים שונים, כך גם בארנק. אם המתחרים חושבים שהם בחזית הטכנולוגיה, הם לא לבד"

Swiich גאה להכריז על אינטגרציה עם קופות NCR לתשלומים בארנקים דיגיטליים

יוני, 2020

לראשונה בישראל - קמעונאים ועסקים המשתמשים בקופות NCR יוכלו לקבל תשלומים ממגוון ארנקים דיגיטליים, באמצעות פלטפורמת התשלומים המיידיים של חברת Swiich שהוטמעה בקופות!

חברת Swiich שמחה להכריז על שיתוף פעולה ראשון מסוגו בישראל עם חברת NCR ישראל (לשעבר: Retalix),  המאפשר לעסקים המשתמשים בקופות NCR לקבל תשלום באמצעות ארנקים דיגיטליים, בקלות ופשטות – כאמצעי תשלום נוסף בקופות.

מזה כמה שנים מתחוללת בעולם, ובישראל בפרט, מהפכה בתחום התשלומים המיידיים המאפשרת לצרכנים להעביר ביניהם תשלומים בארנקים דיגיטליים. חברת Swiich, המהווה HUB המקשר עסקאות פיננסיות בין ארנקים לעסקים, מציגה פלטפורמה פורצת דרך התומכת במעבר שוק התשלומים לשלב הבא בו צרכנים יוכלו לשלם ישירות לעסקים.  Swiich מאפשרת לכל עסק לקבל תשלומים בארנקים דיגיטליים ישירות בקופות בית העסק, באתר האינטרנט או באפליקציית בית העסק, ובכך מספקת פתרון תשלומים מקיף לכל צרכי העסק – בחיבור פשוט, מהיר וללא צורך באינטגרציה או פיתוח טכנולוגי.

 

כחלק מחזון החברה, סיימה Swiich לאחרונה הטמעה של מערכת ניהול התשלומים שלה בקופות NCR  - חברת הקופות המובילה בישראל NCR בתחום הקמעונאות. שיתוף פעולה זה מהווה עבור העסקים One Stop Shop לקבלת תשלומים מכל ארנק דיגיטלי, המחובר או שיתחבר ל Swiich – כאמצעי תשלום נוסף בקופות העסק. האופציה לחיבור ארנקים דיגיטליים שונים לפלטפורמת התשלומים המידיים של חברת Swiich, המוטמעת בקופות NCR, משאירה לבית העסק החלטה אחת – עם איזה ארנק להתחיל.

swiich-ncr.png

שילה פרידה, סמנכ"ל התפעול והשיווק של חברת Swiich, אומרת כי "החזון שלנו ב Swiich הוא ליצור תשתית רבודה המשרתת את צרכי עולם התשלומים המיידים, בחיבור יחיד, פשוט ומהיר – גם לארנקים דיגיטליים וגם לבתי עסק. התשלום באמצעות ארנקים דיגיטליים בקופות מייצר חווית קניה המתאימה לדור החדש ולעולם הדיגיטלי ועונה על צורך של תשלום מיידי ומהיר לכל מחזיקי הארנקים הדיגיטליים בישראל. אם לוקחים בחשבון את העובדה שהתשתית שלנו מאפשרת גם תשלומים מיידים באתרי אינטרנט ובאפליקציות מובייל, הרי שהפתרון ההוליסטי של Swiich מספק לעסקים נגישות של 360 מעלות לקבלת תשלומים באמצעות ארנקים דיגיטליים. בחברת NCR ישראל זיהו מיד את היתרונות והיו בין הקופות הראשונות שהטמיעו את תשתית Swiich. בקרוב נכריז על הרשתות הראשונות שישתמשו ביכולות אלו בקופות NCR."

מהפכת התשלומים בישראל מגיעה למוסדות החינוך והאקדמיה!

מאי, 2020

בקרוב סטודנטים יוכלו לשלם את דמי הרישום, שכר הלימוד ושלל תשלומים גם באמצעות הארנקים הדיגיטליים!

חברת תוכנות בית השיטה וחברת סוויץ' בי.איי מערכות ליבה בשיתוף פעולה ראשון מסוגו, המאפשר תשלומים בארנקים דיגיטליים מובילים ישירות ממערכת 'גלבוע' למוסדות להשכלה הגבוהה, בנוחות ובמהירות.

תוכנות בית השיטה, חברה מובילה בפיתוח מערכות מידע למוסדות להשכלה הגבוהה, המפתחת את מערכת 'גלבוע', תאפשר בקרוב למוסדות המובילים בארץ לקלוט תשלומים באמצעות ארנקים דיגיטליים, זאת לאחר שחתמה הסכם אסטרטגי וסיימה הטמעה של מערכת התשלומים המיידיים של חברת Swiich. המערכות של תוכנות בית השיטה משרתות למעלה מ-40 מוסדות להשכלה גבוהה, ביניהם המכללות הגדולות בישראל.

 

כחלק מהמגמות המובילות את שוק התשלומים ועל מנת לענות על צרכי הדור החדש, יצטרפו בקרוב המוסדות להשכלה גבוהה למהפכת התשלומים של ישראל, ויאפשרו לסטודנטים לשלם בעבור שירותים אקדמאים בחווית קניה חדשה, נוחה, בטוחה ומותאמת במיוחד לדרישותיהם. המוסדות להשכלה גבוהה, שהינם מעוז החינוך של הדור החדש, לא היו נגישים לאמצעיי התשלום הנהוגים בקרב דור זה, אשר נוהג לבצע תשלומים מהנייד באמצעות אפליקציות התשלומים בלחיצת כפתור וללא צורך בהזנת פרטי תשלום. הצורך אף גבר בעקבות משבר הקורונה שחיזק את הצורך להתאים ולהרחיב את מגוון אמצעי התשלום באקדמיה – במיוחד בפתרונות תשלום מרחוק ומהנייד.

Academy.png

במסגרת השירות יתאפשרו תשלומים במגוון ארנקים דיגיטליים וזאת באמצעות חיבור יחיד למערכת התשלומים המיידים של Swiich, בהטמעה פשוטה ומהירה המקצרת זמני השקה.

 

הוספת מערך התשלומים המיידיים של Swiich מהווה צעד נוסף באסטרטגיית החדשנות הטכנולוגית של תוכנות בית השיטה. השירות פועל בהלימה מלאה עם מערכת הנהלת החשבונות של בית העסק, איננו משנה תהליכי עבודה, ומאפשר הוצאת דוחות מותאמים אישית. שירות התשלומים בארנקים הדיגיטליים זמין בכל קופות המוסדות, באינטרנט ובאפליקציות המנוהלות על ידי תוכנות בית השיטה.

 

תוכנות בית השיטה תודיע בקרוב על השקת השירותים במגוון מוסדות.

 

שחר חדד, מנכ"ל, חברת תוכנות בית השיטה: "בשנים האחרונות אנו חווים צמיחה מואצת בפיתוח שירותים דיגיטליים , ביקוש שמגיע מכל המכללות והאוניברסיטאות בארץ. כמו כן, יותר מוסדות אקדמאיים מוסיפים אפשרויות של למידה מרחוק כחלק ממגמה עולמית, אשר תפסה תאוצה בעקבות משבר הקורונה, שהגביר את הצורך לאפשר קבלת תשלומים באופן דיגיטלי, בנוחות ופשטות ואף מרחוק. כחלק מחזוננו לספק את הפתרונות המיטביים ללקוחותינו ולסייע למוסדות האקדמאיים להוביל בתחומם, אנו, בתוכנות בית השיטה, פועלים נחרצות בהוספת פתרונות חדשניים וראשוניים המותאמים לצורכי השוק המשתנים ולדרישות הגבוהות מצד הלקוחות. כל זאת בדגש על חווית משתמש פשוטה, קלה ובטוחה."

 

שילה פרידה, סמנכ"ל תפעול ושיווק, חברת סוויץ' בי.איי מערכות ליבה:  "מהפיכת התשלומים המיידיים בישראל צועדת צעד אחד קדימה, אנו מתחילים לראות יותר ויותר עסקים, מענפים שונים, מאפשרים תשלומים בארנקים דיגיטליים כאמצעי תשלום חדש המותאם לדרישות הדור הצעיר. החזון שלנו ב Swiich הוא ליצור מערכת אחת המספקת את כל צרכי התשלומים המיידים ובארנקים דיגיטליים, בחיבור יחיד, פשוט ומהיר לבתי העסק. שיתוף הפעולה שלנו עם תוכנות בית השיטה מאפשר למוסדות להשכלה הגבוהה, לשלב את העתיד, היום. הוא מציב את תוכנות בית השיטה בחזית החדשנות. בהמשך נאפשר שירותי תשלום ופיננסים נוספים על מנת להגדיל את חופש הבחירה ומגוון השירותים במערכות של תוכנות בית השיטה."

 

אודות תוכנות בית השיטה

תוכנות בית השיטה פועלת בתחום מערכות תוכנה למגזר החינוכי והאקדמי משנת 1988, ונחשבת למובילה בתחומה. מערכת גלבוע.נט, אותה משווקת החברה המכילה את המגוון הנרחב ביותר של פתרונות תכנה הדרושים לניהול הכולל של המוסד האקדמי. לחברת תוכנות בית השיטה ידע נצבר רב ויכולת לתת מענה לצרכים המשתנים בענף המכללות והאוניברסיטאות הארץ ולביקוש הגבוה לפתרונות תוכנה מורכבים ומתקדמים.

 מעכשיו אפשר לשלם ב bit ברשת רמי לוי 

ינואר, 2020

רשת רמי לוי, רשת הדיסקאונט המובילה בישראל, המונה כחמישים סניפים בפריסה ארצית, חברה לאפליקציית התשלומים הגדולה והמובילה בישראל – bit, בכדי להמשיך את מהפכת התשלומים בישראל ולייצר חווית קניה חדשה, נוחה יותר ובטוחה יותר. השירות, שישולב באתר החדש ובאפליקציה החדשה, מאפשר לכלל לקוחות רמי לוי, גם אם אינם לקוחות בנק הפועלים, לשלם באמצעות bit. התשלום בטוח, פשוט ומהיר, ללא צורך בהקלדת פרטי כרטיס אשראי עם אפשרות להגדיר את bit כאמצעי תשלום קבוע. האינטגרציה למערכות רמי לוי תתבצע באמצעות פלטפורמת ניהול התשלומים המיידיים של חברת Swiich.

מדובר בחלק ממהלך רחב של רשת רמי לוי השם את הלקוח ואת החדשנות במרכז, במסגרתו הושק המחסן הרובוטי המתקדם הראשון שיאפשר לספק הזמנות תוך שעתיים, אתר קניות ואפליקציית קניות חדשים, שייצרו חוויית שימוש חדשנית ומתקדמת לכלל הלקוחות ולדור הדיגיטל בפרט. בהמשך תאפשר קבוצת רמי לוי תשלומים באפליקציית bit גם בקופות הרשת וברשת קופיקס.

IMG-20200113-WA0012.jpg

​גולן שרמן, משנה למנכ"ל וממונה על חטיבת החדשנות, בנק הפועלים: "חוויית התשלום מהווה רכיב משמעותי בחוויית הקנייה ובשביעות רצון הלקוח. הצרכנים מצפים לתשלום מהיר, פשוט, נוח ובטוח. bit מבוססת על עקרון הפשטות ו"מדברת" בשפה שכולם מבינים, כך שכל אחד, יכול להשתמש בה בקלות. מדובר בשיתוף פעולה עם שותף השם במרכז את ערכי החדשנות ואת חווית הלקוח, שיאפשר ל-bit להוביל את מהפכת התשלומים בקמעונאות."  

רמי לוי: "האסטרטגיה של רמי לוי היא להציע ללקוחות את המחיר הנמוך ביותר מבלי לפגוע באיכות ובשירות. היקף הפעילות בתחום האונליין הולך ועולה בהתמדה, כחברה ששמה את הלקוח במרכז חשוב לנו לספק חוויה מתקדמת שעומדת בסטנדרטים של הדור החדש, שמחפש את הדרך הקלה והפשוטה ביותר לבצע כל פעולה. במסגרת זו אנחנו ממשיכים באופן מתמיד להשיק שירותים מתקדמים השמים אותנו בחזית החדשנות הקמעונאית. שיתוף הפעולה עם bit כאפליקציה המובילה והצומחת בשוק, מתאימה לכלל האוכלוסייה."

bottom of page